Vážení obchodní přátelé,

Naše společnost - Cleanic Partner s.r.o. - se také zabývá výrobou a následným prodejem sportovních žíněnek, které vyrábí za asistence pracovníků s mnohaletou praxí v oboru, což zaručuje profesionální přístup k partnerům i zákazníkům. Nákupem v naší firmě získáte garanci nejnižších cen od výrobce, rychlou komunikaci, technologické poradenství, možnost úprav dle požadavků zákazníka, kvalitní záruční i pozáruční servis a dopravu.

 

V nabídce jsou v současné době žíněnky, dopadové plochy, gymnastické koberce a prvky, molitanové stavebnicové prvky pro děti a ochranné prvky širokého využití pro školky, školy a sportovní oddíly. Výrobky jsou určeny jak k profesionálnímu, tak k domácímu využití.

 

Nabízené zboží je vyráběno v České republice, z materiálů nejvyšší kvality od tuzemských výrobců a výrobců z EU. Při výrobě jsou využívány nejmodernější technologie a pracovní postupy, díky nimž je dosahováno produktů vysoké kvality za přijatelné ceny.

 

Cílem firmy Cleanic Partner s.r.o. je obohatit a neustále rozšiřovat nabídku na trhu o výrobky pro sportovní využití. Vytvářet zajímavé nákupní prostředí plné moderních a kvalitních výrobků s citlivým přístupem k obchodním partnerům i k zákazníkovi.